PROJEKTY


Młodzieżowi edukatorzy seksualni
to projekt zakładający przeszkolenie grupy wolontariuszy do pracy z młodzieżą w zakresie zajęć z edukacji seksualnej (więcej informacji). Projekt w trakcie realizacji.

Centrum Doradztwa Pacjentowi to projekt utworzenia bazy informacji o pomocy zdrowotnej i socjalnej dla osób z problemami zdrowotnymi (więcej informacji). Projekt w trakcie realizacji.

Polsko-Belgijska Akademia Wolontariatu to cykl szkoleń, które pozwolą wolontariuszom zdobyć wiedzę przydatną w życiu osobistym i zawodowym i uzyskać polsko-belgijski certyfikat (więcej informacji). Projekt zakończony.

Sala spotkań to miejsce przeznaczone na integrację, szkolenia i konsultacje (więcej informacji). Działanie w realizacji.

Projekt „Kulturalne podarunki” jest współfinansowany przez Program Młodzież w działaniu i zakłada stworzenie przedstawienia teatralnego prezentującego kulturę polską i chińską (więcej informacji). Projekt zakończony.

Warsztaty polsko-chińskie to zajęcia prowadzone przez wolontariuszy „Flandrii” i studentów Uniwersytetu Gdańskiego dla grupy studentów z Chin (więcej informacji). Projekt zakończony.

 

 

 

Komentowanie wyłączone.